23 Nisan çocuk etkinlikleri minikler şef oluyor!

Chef’s Table Mutfak Akademisi, 23 Nisan Ulusal Ege geleceğin büyükleri olan küçükleri unutmayarak bu ay çok özel bir workshop’a imza atıyor.

18 Nisan Salı günü saat 14.00-17.00 arasıdaki Küçük Şefler Mutfakta etkinliğinde miniklerin hem kendilerine güven duyabilecekleri hem de eğlenirken öğrenebilecekleri bu özel workshopa davetlisiniz. Uzman şefler 8-13 yaş arasındaki çocuklara hem mutfağın sırlarından bahsederken hem de çocukların çok sevdiği aperatif lezzetlerin nasıl hazırlandığını gösterip uygulatıyor olacak. Etkinliğin katılım ücreti 140 lira. Detaylı bilgi için www.chefstable.com.tr'de.

Workshop içeriğinde; Benim Limonatam, Rengarenk Pizzam, Fırında Soslu Taze Patatesler ve Bonibon Kurabiyeler yer alıyor.

CHEF'S TABLE MUTFAK AKADEMİSİ

Türkiye’nin WACS (Dünya Şefler Birliği) Sertifikası veren tek okulu Chef’s Table Mutfak Akademisi ülkemizi 20’nin üzerinde ülkede başarı ile temsil eden ve uluslararası birçok organizasyona imza atan Şef Serkan Bozkurt’un mutfak sektöründe olması gereken uluslararası standartları tecrübesiyle birleştirmesi ve sektörü geliştirmek istemesi üzerine kurulmuştur. Akademi, kendini global standartlara taşımak isteyenleri hedeflerine ulaştırmayı ve gelişen dünya yapısına katkıda bulunacak profiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

0 yorum