Yeni ebeveynler için üretilmiş 9 havalı çocuk eşyasıÇocuk sahibi olmak hem eğlenceli ve hem de zor. Anne baba olan tasarımcılar ve mucitler modern hayatta dedelerimizin asla hayal edemeyeceği harika araçlar üretebiliyorlar. İşte aslında yetişkinler için üretilmiş olan ancak çocukların ve bebeklerin kullandığı deha haritası 10 havalı araç gereç.1- AKILLI DEĞİŞİM YASTIĞI

Bu küçük şilte, bebeğinizin ağırlığını ve yüksekliğini, yiyecek programını ve günlük rutini çözebilir. Tüm bunları akıllı telefonunuzu kullanarak kontrol edebilirsiniz.2- KENDİ KENDİNİ ISITAN BİBERON

Bu şişe, çocuğunuzun içeceğini herhangi bir elektrik kablosu olmadan ısıtmanıza izin verir. Sadece tuz ve su içeren tek kullanımlık bir kartuş kullanarak sadece dört dakika içinde bir şey ısınabilir.3- TERMOMETRE ETİKETİ

Bu termometre etiketi, çocuğunuzun uykusunu bozmadan onun ateşini sürekli kontrol etmenizi sağlıyor. Cilde yapışır ve sıcaklığı mükemmel bir doğrulukla ölçer. Çocuğun sıcaklığı artarsa ​​ebeveynleri, eşlik eden akıllı telefon uygulamasıyla uyarıp ve ateşin değişimlerini sürekli kaydediyor.


4- AKILLI DİŞ FIRÇASI

Bu diş fırçası akıllı telefonunuza Bluetooth kullanarak bağlanabilir. 3D ile yapılan her hareketi görselleştirir. Çocuğunuz her seferinde doğru hareketi yaparsa puan kazanır ve ödüller kazanır ve böylece dişlerini eğlenceli bir oyun haline getirir.5- DİZ KORUYUCUSU 

İlk adımlarını atan bir bebek için, dünya keskin taşlardan kaba halılara kadar tehlikelerle dolu. Bu dizlikler çocuğunuzun hassas cildinin çürük ve çizilmesine karşı korunmasına yardımcı olacaktır.

 
6- EĞLENCELİ YEMEK TABAĞI

Bu eğlenceli tabaklarla akşam yemeğini oyuna dönüşebilir. Akşam yemeklerinde tükürükten bıkmış bütün anneler için mükemmel bir çözüm.


7- HEM BİBERON HEM DE BESLENME KAŞIĞI 

Bu tasarım, hem bir kaşık ve hem de bir biberon. Özellikle ev dışı mekanlarda kullanmak için birebir. Çocuğunuz her şeyi yemezse, yapmanız gereken tek şey kapağı kapatmaktır. İçindeki bir sonraki sefere güvenle saklayabilirsiniz.
8- YENİ ANNE BABALAR İÇİN KURTARICI YATAK

Yeni anne babalar için hayat kurtaran bir icat. Hem kendi yatağınızın rahatında uyuyun hem de çocuğunuz yanınızda olsun.


9- SÜPER KOMPAKT BEBEK ARABASI

İlk bakışta sıradan bir bebek arabası gibi görünse de katladığınızda bir sırt çantasına sığabilecek donanımda. Ve sadece dört kilo ağırlığında.

0 yorum